Japonske noze forum

MCUSTA MC 41C Katana - japonské nože

Japonský nůž MC 0041C patří do série nápaditých nožů s jednoduchým designem. Rukojeť je vyrobena z hliníku v odstínech černé a modré. Čepel je vyrobena ze 3 vrstev damaškové oceli. Nůž MC 0041C je s klipem.
jpknife.cz/mcusta/mc-004k/mc-0041c-31/

Cesta dřeva - japonské pily, hoblíky, přírodní brusné kameny...

Obsah fóra ‹ Nářadí ‹ Ostatní nářadí. Ahoj, tak jsem si udělal radost a koupil jsem si ustalovače nožů na hoblovku z uni-maxu, lákala mě cena. . Ještě jsme se nedostal k výměně nožů takže ještě nemůžu podat lepší info.
cestadreva.cz/diskuze/viewtopic.php?f=18t=656

Broušení nožů : Nože

Předmět příspěvku: Broušení nožů. No ja na noze pouzivam nejaky jemny brousek, netusim co je to zac. . Starý a možná i nový japonský nože měly ostří téměř bez tohoto ozubení proto se skoro neotupily a jejich ostří bylo příslovečné.
forum.gunshop.cz rouseni-no-t3204.html

living.cz - vše...nekeramické nože

výborné jsou japonské nože, osobně doma nejvíc al epoužívám univerzální nmůž tescoma azza, prá z japonské oceli, brousím na brusném kameni, když je potřeba.. Uživatelé procházející toto fórum: evaka2 a 17 návštevníků
forum.living.cz/viewtopic.php?f=35t=2313800

Japonské a čínské motivy - Tvořílci.cz

Japonské a čínské motivy Přímo zde je 19 zboží. Zkuste i podkategorii.. Japonský na žluté 33x33
tvorilci.cz/1683-japonske-a-cinske-motivy

Nože Kanetsune - Repliky Mečů

Nože Kanetsune. Japonské tradiční samurajské damašské nože (tanto) vyráběné ve městě Seki s 800 letou tradicí ve výrobě samurajských mečů a nožů.
replikymecu.com/noze/noze-kanetsune.html

Japonské nože - JAPA Foods

Japonské nože - široká nabídka zboží. Doručujeme po celé ČR!. Nejprodávanější produkty v kategorii. Hrnky a šálky
japafoods.cz/japonske-noze/

KNIFE-LIFE.sk • Zobrazenie témy - Japonské Kuchynské Nože

Japonské kuchynské nože – teoretický popis - Jaren. Výber noža japonského typu do našich kuchyní.. Ja pouzivam v kuchyni Japonske noze uz dlho a su to moje najoblubenejsie noze. Oblast Seki je najlebsia na kuchinske noze.
knife-life.sk/viewtopic.php?p=4325

Nože a boj s noži :: Zbraně :: Války - diskuse

Pocatecni uchopeni noze. Inu ja jsem zatizeny na japonske cepele a tak vubec nejsem zvykly na oboustrane cepele. Vcem spatrujes vyhodu? Dovedu si lehce predstavit drzeni noze a styl utoku kdy mne me vlastni druhe ostri ohrozuje.
forum.valka.cz/viewtopic.php/t/7455/start/40

Jak vybírat zavírací nůž | Magazín Střelectví.cz

Pracovní nůž, který je určen pro praváka má ostří vypracováno zprava, to je velmi důležité. Stejně jsou navrhovány některé japonské kuchyňské nože, opět zde platí: pokud krájíme pravou rukou (a levou tedy přidržujeme materiál), je levá.
magazin.strelectvi.cz/jak-vybirat-zaviraci-nuz/